accordionapplearrow-btnarrow-downarrow-left-simplearrow-leftarrow-right-simplearrow-rightcard-arrowcheckconfigurecta-arrowcz-flagdownloaddropdowngoogle-playicon-testinfologo-symbol-currentcolorlogo-symbolmailmessengerphonepinplayplusquotesocial-besocial-fbsocial-igsocial-pinsocial-vimeosocial-youtubespintreezoom

WPC PLOTY

Kompozitní ploty Terafest®
20230927 163109

WPC prkna nepatří pouze na terasu, ale jsou ideální volbou také pro výstavbu plotů. Můžete vybírat kompozitní dřevo ve stejném dekoru dřeva a barvě, čímž sladíte celý svůj domov a zahradu do jednotného vzhledu. Ploty z WPC také nevyžadují skoro žádnou péči, stačí je jednou za čas opláchnout vodou. Jejich bezúdržbovost vám zaručí dlouhodobě krásný vzhled a zajistí více času na jiné zahradní aktivity. 

Na výběr máte z 5 barevných provedení, každé z nich si ponechává svůj vzhled a tvar po dlouhé roky i přes působení deště, slunce a větru. Není tedy potřeba a ani žádoucí na ně aplikovat jakýkoliv nátěr. Výhodou je jejich široký profil, který urychluje montáž. 

Kvalitu našich plotovek Terafest® máme otestovanou mnoha lety, a proto na ně poskytujeme záruku až 25 let. Stejně jako naše terasová prkna a venkovní obklady jsou vyráběny v Česku a známe jejich přesné složení zaručující dlouhodobou kvalitu.

Ploty Terafest®

Nabídka produktů

90
TERAFEST ploty profil 90 2
Plotový profil Forest

Rozměry: 90 × 15 mm
Standardní délka: bm
Hmotnost: 1,65 kg/bm

Barvy: Cedar, Teak, Palisander, Mahagon, Inox, Eben

120
TERAFEST ploty profil 120
Plotový profil Forest

Rozměry: 120 × 11 mm
Standardní délka: bm
Hmotnost: 1,65 kg/bm

Barvy: Cedar, Cedar+, Teak, Teak+, Palisander, Palisander+, Mahagon, Inox, Patina+, Eben

TERAFEST Produktovy list Ploty fasady 1
Technický list

Ploty a fasády TERAFEST®