accordionapplearrow-btnarrow-downarrow-left-simplearrow-leftarrow-right-simplearrow-rightcard-arrowcheckconfigurecta-arrowcz-flagdownloaddropdowngoogle-playicon-testinfologo-symbol-currentcolorlogo-symbolmailmessengerphonepinplayplusquotesocial-besocial-fbsocial-igsocial-pinsocial-vimeosocial-youtubespintreezoom

Zastřešení bazénů

Bazénová zastřešení Alukov®
20210630 141009

Zastřešení bazénu je klíčovým prvkem pro udržení optimálních podmínek a prodloužení sezóny koupání. Při rozhodování o zakrytí bazénu je potřeba zvážit, jak velkou plochu kolem bazénu chcete zastřešit, aby to zapadalo do celkového architektonického řešení domu, bazénu a zahrady.

Dalším z rozhodujících faktorů je výška bazénového zastřešení. V závislosti na výšce se zastřešení bazénů přehledně dělí do tří základních skupin – nízká bazénová zastřešení, pod kterými není možné procházet, středně vysoká bazénová zastřešení, která vám umožní užívat si pobyt v bazénu i při zavřeném bazénovém zastřešení, a konečně poslední skupinu tvoří vysoká bazénová zastřešení, která vám poskytnou veškerý potřebný komfort pro pohyb kolem bazénu a jeho bezprostředního okolí.